Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Agencja reklamowa Kapary.com zajmuje się kompleksowym tworzeniem wizerunku firmy oraz wszelkiego rodzaju grafik. Projektujemy logo oraz system identyfikacji wizualnej firmy, który, konsekwentnie stosowany, pozwala na odróżnienie firmy spośród innych. Przygotowujemy wizytówki, papier firmowy. Wykonujemy projekty ulotek, plakatów, folderów, katalogów produktów. Przygotowujemy materiały na potrzeby konferencji - notesy, długopisy, materiały konferencyjne, identyfikatory, roll-upy itp.

 

Realizujemy także projekty na potrzeby reklamy zewnętrznej: tablice reklamowe, bilbordy.

 

Ceny wszystkich usług zależne są od stopnia trudności projektów.

 

Projektowanie Logo firmy

 

Stworzenie rozpoznawalnego Logotypu nie jest łatwe., a stworzenie loga jest priorytetem dla firmy. Wiąże się z obserwacją rynku i umiejętnościami pracy z grafiką wektorową. Kapary.com dba o stworzenie niepowtarzalnego, estetycznego i dobrze kojarzonego loga, który szybko stanie się znakiem rozpoznawczym firmy.

 

Projektowanie do druku

 

Odpowiednie przygotowanie projektu do druku wiąże się z poprawnym przygotowaniem pliku, aby nie było później problemu z wydrukiem i wykorzystaniem. Nasza agencja reklamowa przygotowuje do druku banery, plakaty, materiały konferencyjne, naklejki.

 

Projektowanie do internetu

 

Nasza agencja reklamowa dba o swoich klientów, aby mogli zaistnieć w sieci. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednich projektów do internetu. Kapary.com projektuje banery reklamowe Display, slider, ilustracje, animacje, filmiki promocyjne, szablony, layout do stron.

 

Projekt wizytówki

 

Wizytówka jest często przekazywana sobie z rąk do rąk. Odbiorca powinien być nią zachwycony, a klient dumny, że może w ten sposób reklamować swoją firmę. Będzie nam miło, gdy nasze wizytówki będą wywoływały podobne emocje jak robiły to te z filmu American Psycho.

 

Projektujemy wizytówki jednostronne i dwustronne.

 

 

Projekt ulotek

 

Firmowe ulotki najczęściej lądują w koszu. Zadbaj o to, aby twoja ulotka spełniła swoją rolę i promowała firmę. Zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalną ulotkę, która zadba o dobry wizerunek firmy.

 

Ulotka A6 jednostronna

Ulotka A6 dwustronna

Ulotka DL jednostronna

Ulotka DL jednostronna

 

Składanie katalogu

 

Tworzymy profesjonalne katalogi, aby w przejrzysty i estetyczny sposób przedstawić ofertę Twojej firmy.

 

Tworzenie plakatów

 

Projektowanie plakatów na imprezy, uroczystości okolicznościowe, konferencje i nie tylko. Dobrze zaprojektowany plakat musi być przejrzysty i wsparty odpowiednią grafiką, która nie przyćmi jego treści, ale ją wzmocni.

 

Tworzenie plakatów, grafik, filmów pamiątkowych na prezent

 

 

Masz świetny pomysł na prezent, ale nie wiesz jak go zrealizować? Warto zgłosić się do agencji reklamowej Kapary.com. Realizujemy filmy pamiątkowe, grafiki, kompilacje zdjęć, plakaty. Spraw radość najbliższym, ofiarując im wyjątkowy prezent.

SEO
kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

TWORZENIE PROFESJONALNYCH GRAFIK

Agencja reklamowa Kapary.com tworzą plakaty, grafiki, filmy pamiątkowe na prezenty. Świetne wykonanie logo, grafiki, plakatu, baneru w Środzie WIelkopolskiej, Jarocinie, Śremie. Wszystko w Adobe

Jeżeli jesteś zainteresowany grafiką, plakatem, logiem, skontaktuj się z nami, a podeślemy nasze przykładowe realizacje.

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

       Kapary.com

 

Agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem, prowadzeniem Social Mediów, reklamą Video i Display

kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zaufali nam już:

Kontakt:

 

783803633

 

kontakt@kapary.com

 

 

Polub nas na facebooku