EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Jeżeli jesteś zainteresowany grafiką, plakatem, logiem, skontaktuj się z nami, a podeślemy nasze przykładowe realizacje.

TWORZENIE PROFESJONALNYCH GRAFIK

Projektujemy loga firm, grafiki, posty, banery do druku, oklejanie witryn sklepowych, wizytówki. Wszystko jako grafiki rastrowe i wektorowe.

Agencja reklamowa Kapary.com zajmuje się kompleksowym tworzeniem wizerunku firmy oraz wszelkiego rodzaju grafik. Projektujemy logo oraz system identyfikacji wizualnej firmy, który, konsekwentnie stosowany, pozwala na odróżnienie firmy spośród innych. Przygotowujemy wizytówki, papier firmowy. Wykonujemy projekty ulotek, plakatów, folderów, katalogów produktów. Przygotowujemy materiały na potrzeby konferencji - notesy, długopisy, materiały konferencyjne, identyfikatory, roll-upy itp.

 

Realizujemy także projekty na potrzeby reklamy zewnętrznej: tablice reklamowe, bilbordy.

 

Ceny wszystkich usług zależne są od stopnia trudności projektów.

 

Projektowanie Logo firmy

 

Stworzenie rozpoznawalnego Logotypu nie jest łatwe., a stworzenie loga jest priorytetem dla firmy. Wiąże się z obserwacją rynku i umiejętnościami pracy z grafiką wektorową. Kapary.com dba o stworzenie niepowtarzalnego, estetycznego i dobrze kojarzonego loga, który szybko stanie się znakiem rozpoznawczym firmy.

 

Projektowanie do druku

 

Odpowiednie przygotowanie projektu do druku wiąże się z poprawnym przygotowaniem pliku, aby nie było później problemu z wydrukiem i wykorzystaniem. Nasza agencja reklamowa przygotowuje do druku banery, plakaty, materiały konferencyjne, naklejki.

 

Projektowanie do internetu

 

Nasza agencja reklamowa dba o swoich klientów, aby mogli zaistnieć w sieci. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednich projektów do internetu. Kapary.com projektuje banery reklamowe Display, slider, ilustracje, animacje, filmiki promocyjne, szablony, layout do stron.

 

Projekt wizytówki

 

Wizytówka jest często przekazywana sobie z rąk do rąk. Odbiorca powinien być nią zachwycony, a klient dumny, że może w ten sposób reklamować swoją firmę. Będzie nam miło, gdy nasze wizytówki będą wywoływały podobne emocje jak robiły to te z filmu American Psycho.

 

Projektujemy wizytówki jednostronne i dwustronne.

 

 

Projekt ulotek

 

Firmowe ulotki najczęściej lądują w koszu. Zadbaj o to, aby twoja ulotka spełniła swoją rolę i promowała firmę. Zaprojektujemy dla Ciebie niepowtarzalną ulotkę, która zadba o dobry wizerunek firmy.

 

Ulotka A6 jednostronna

Ulotka A6 dwustronna

Ulotka DL jednostronna

Ulotka DL jednostronna

 

Składanie katalogu

 

Tworzymy profesjonalne katalogi, aby w przejrzysty i estetyczny sposób przedstawić ofertę Twojej firmy.

 

Tworzenie plakatów

 

Projektowanie plakatów na imprezy, uroczystości okolicznościowe, konferencje i nie tylko. Dobrze zaprojektowany plakat musi być przejrzysty i wsparty odpowiednią grafiką, która nie przyćmi jego treści, ale ją wzmocni.

 

Tworzenie plakatów, grafik, filmów pamiątkowych na prezent

 

 

Masz świetny pomysł na prezent, ale nie wiesz jak go zrealizować? Warto zgłosić się do agencji reklamowej Kapary.com. Realizujemy filmy pamiątkowe, grafiki, kompilacje zdjęć, plakaty. Spraw radość najbliższym, ofiarując im wyjątkowy prezent.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska