EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Darmowa wycena

Jeśli jesteś zainteresowany animowanym spotem reklamowym, skontaktuj się z nami, a my dokładnie wycenimy jej koszt.

ANIMOWANY SPOT REKLAMOWY

Tworzenie profesjonalnych animowanych spotów reklamowych dla firm i instytucji.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Od pewnego czasu popularność zyskały animowane spoty reklamowe. Tworzymy animacje w różnym formacie, w zależności od zapotrzebowania naszych klientów.  Animowane reklamy przydają się szczególnie przy rozkręcaniu nowych firm, kiedy nie mamy jeszcze dużego zaplecza naszych realizacji. Wstawiamy wtedy animacje, które przyciągają uwagę odbiorców, aby Ci następnie zainteresowali się naszą firmą.

 

Cena animowanego spotu reklamowego

 

Ustalenie wyceny animacji nie jest proste. Koszt animowanego spotu reklamowego zależy od:

  • Metody wykonania - jest wiele metod tworzenia animacji. Tworzymy animacje oparte na rysowaniu, animacje na postaciach. Trudno ujednolicić przy nich wycenę.
  • Muzyka do filmu - można wykorzystać darmową muzykę w filmiku lub kupić profesjonalny podkład na licencji. Jest to dodatkowy koszt, który wpływa na całkowitą cenę animowanego spotu reklamowego 
  • Lektor do animacji- czy lektorem będzie przedstawiciel klienta, czy potrzebne jest zatrudnienie osoby z zewnątrz. Jeśli spot reklamowy ma być w językach obcych, to jego cena wzrasta..
  • Scenariusz i jego zaawansowanie - im bardziej zaawansowany jest scenariusz, tym wyższy koszt animowanego spotu reklamowego. Jeśli klient nie ma pomysłu na scenariusz, przygotujemy go dla Państwa.
  • Długość animowanego spotu reklamowego - każda sekunda wpływa na całkowity koszt animacji, ponieważ wiąże się z indywidualną pracą montażysty.

 

Wiemy, że każdemu zależy na poznaniu konkretnej kwoty usługi, a nie na mydleniu oczu. W tym wypadku jest to naprawdę trudne, dlatego podajemy widełki cenowe. Cena animowanego spotu reklamowego waha się od 1500-8000 zł/minutę. Jednak należy wziąć pod uwagę wszystkie powyższe podpunkty. Warto dodać, że można skorzystać z pakietu krótszych filmów animowanych do wykorzystania w mediach społecznościowych. Cena jest wtedy zdecydowanie korzystniejsza. 

 

Nasze przykładowe realizacje:

- Animowany spot reklamowy omawiający kierunek Liberal Arts and Sciences na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Animacja została przygotowana w dwóch wersjach językowych.

- Animowany spot reklamowy, stworzony metodą Doodly, przygotowany pro bono dla Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej zobacz tutaj

 

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska