EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Darmowa wycena

STWORZENIE SKLEPU INTERNETOWEGO

Zakładasz firmę i potrzebujesz strony www. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową w wielu językach. Na stronach dbamy o zachowanie WCAG. Strona internetowa powinna być dostosowana pod osoby z niepełnosprawnością.

Jeśli jesteś zainteresowany sklepem internetowym, skontaktuj się z nami, a my dokładnie wycenimy jego koszt.

Sytuacja na rynku zmienia się z dnia na dzień. Coraz częściej kupujemy produkty i usługi przez internet, dlatego warto pomyśleć o stworzeniu własnego sklepu internetowego. Powinien on mieć prosty, nowoczesny wygląd, aby klient mógł łatwo się w nim odnaleźć. Ważnym aspektem jest szybkość ładowania się sklepu internetowego, aby nie zniechęcać potencjalnych klientów do zapoznania się z jego ofertą. Obecnie często korzystamy z internetu w telefonach komórkowych lub tabletach, dlatego strona www powinna być dostosowana do tych urządzeń mobilnych. Osiągamy to tworząc responsywne sklepy internetowe.

 

Nasza agencja reklamowa podejmuje się również tworzenia sklepów internetowych zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1, czyli wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych dla osób z niepełnosprawnościami. Współpracowaliśmy do tej pory przy kilku projektach przygotowywania materiałów, które będą dostępne dla osób z niepełnosprawnością.

 

Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz sklepu internetowego, może masz wątpliwości odnośnie jego ceny, skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Koszt sklepu internetowego rozpoczyna się od 2000 zł. Dokładną wycenę możemy podać po przedstawieniu kryteriów, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny lub kontaktu telefonicznego.

 

Przykładowe sklepy internetowe stworzone przez agencję reklamową kapary.com:

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska