ul. Czerwonego Krzyża 14/2

Środa Wielkopolska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdź nas na:

Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to dla wielu osób prowadzących biznes i posiadających swoje miejsce w sieci zupełnie obce pojęcie. Warto jednak zaznajomić się z tym tematem, ponieważ jest to kluczowy element tworzenia strony, umożliwiający odnalezienie nas osobom, które poszukują właśnie takich usług, jakie oferujemy.

Przypuśćmy, że potrzebujesz nowej kanapy. W dzisiejszych czasach bardzo wygodne jest poszukanie jej w Internecie. Wpisujesz w wyszukiwarce hasło „kanapa do salonu”, a po sekundzie pojawia się całe mnóstwo stron firm, w których możesz ją kupić. Klikasz w pierwszy adres od góry, później drugi, a jeśli żaden z oferowanych mebli Ci się nie spodoba, dopiero wtedy zainteresujesz się kolejną stroną…  Ale jaka jest szansa, że klikniesz w dwudziesty wynik wyszukiwania? A setny?

W chwili obecnej istnieją już prawie 2 miliardy stron internetowych na świecie. Szacuje się, że co miesiąc przybywa ich około 30 milionów. Konkurencja jest ogromna, w związku z czym coraz trudniej jest wybić się ze swoją ofertą.  Jeżeli prowadzisz więc swoją witrynę w celach zarobkowych, warto zdecydować się na profesjonalne rozwiązania i zoptymalizować stronę oraz zawarte na niej treści pod kątem wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie lepiej widoczna , a co za tym idzie, Twoi potencjalni klienci łatwiej Cię znajdą.

Co bardzo istotne w przypadku pozycjonowania, nie jest to działanie jednorazowe, ale długotrwały proces, którego efekty widoczne są po kilku miesiącach. Niestety, nietrudno jest popełnić błąd, co może skutkować „ukaraniem” naszej strony

Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób pomożemy Ci zoptymalizować Twoją stronę. Jeśli dopiero planujesz założenie Twojej witryny, również jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 
Nie jest łatwo dostosować stronę pod algorytmy google. Nasza agencja reklamowa pomoże Ci, aby klienci łatwo znajdowali twoją witrynę. Do tego możemy pomóc w dostosowaniu jej pod WCAG

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

STANDARD

  • Pozycjonowanie już stworzonej strony internetowej;

  • Analiza umieszczonych na stronie treści pod kątem wyszukiwarek;

  • Optymalizacja strony, treści oraz linkowania;

  • Odpowiednie linkowanie wewnętrzne;

  • Wsparcie technologiczne, m.in. dbałość o szybkie ładowanie strony;

  • Dobór i odpowiednie umieszczenie słów kluczowych;

  • Monitorowanie skuteczności słów kluczowych;

  • Opracowywanie wszelkiego rodzaju treści, grafik oraz materiałów video;

 

Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Prowadzenie google moja firma
Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.