EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.
  • Pozycjonowanie już stworzonej strony internetowej;

  • Analiza umieszczonych na stronie treści pod kątem wyszukiwarek;

  • Optymalizacja strony, treści oraz linkowania;

  • Odpowiednie linkowanie wewnętrzne;

  • Wsparcie technologiczne, m.in. dbałość o szybkie ładowanie strony;

  • Dobór i odpowiednie umieszczenie słów kluczowych;

  • Monitorowanie skuteczności słów kluczowych;

  • Opracowywanie wszelkiego rodzaju treści, grafik oraz materiałów video;

 

STANDARD

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

Nie jest łatwo dostosować stronę pod algorytmy google. Nasza agencja reklamowa pomoże Ci, aby klienci łatwo znajdowali twoją witrynę. Do tego możemy pomóc w dostosowaniu jej pod WCAG

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to dla wielu osób prowadzących biznes i posiadających swoje miejsce w sieci zupełnie obce pojęcie. Warto jednak zaznajomić się z tym tematem, ponieważ jest to kluczowy element tworzenia strony, umożliwiający odnalezienie nas osobom, które poszukują właśnie takich usług, jakie oferujemy.

Przypuśćmy, że potrzebujesz nowej kanapy. W dzisiejszych czasach bardzo wygodne jest poszukanie jej w Internecie. Wpisujesz w wyszukiwarce hasło „kanapa do salonu”, a po sekundzie pojawia się całe mnóstwo stron firm, w których możesz ją kupić. Klikasz w pierwszy adres od góry, później drugi, a jeśli żaden z oferowanych mebli Ci się nie spodoba, dopiero wtedy zainteresujesz się kolejną stroną…  Ale jaka jest szansa, że klikniesz w dwudziesty wynik wyszukiwania? A setny?

W chwili obecnej istnieją już prawie 2 miliardy stron internetowych na świecie. Szacuje się, że co miesiąc przybywa ich około 30 milionów. Konkurencja jest ogromna, w związku z czym coraz trudniej jest wybić się ze swoją ofertą.  Jeżeli prowadzisz więc swoją witrynę w celach zarobkowych, warto zdecydować się na profesjonalne rozwiązania i zoptymalizować stronę oraz zawarte na niej treści pod kątem wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie lepiej widoczna , a co za tym idzie, Twoi potencjalni klienci łatwiej Cię znajdą.

Co bardzo istotne w przypadku pozycjonowania, nie jest to działanie jednorazowe, ale długotrwały proces, którego efekty widoczne są po kilku miesiącach. Niestety, nietrudno jest popełnić błąd, co może skutkować „ukaraniem” naszej strony

Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób pomożemy Ci zoptymalizować Twoją stronę. Jeśli dopiero planujesz założenie Twojej witryny, również jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska