SEM

Nasza oferta

  • Pozycjonowanie już stworzonej strony internetowej

  • Analiza umieszczonych na stronie treści pod kątem wyszukiwarek

  • Optymalizacja strony, treści oraz linkowania

  • Odpowiednie linkowanie wewnętrzne

  • Wsparcie technologiczne, m.in. dbałość o szybkie ładowanie strony

  • Dobór i odpowiednie umieszczenie słów kluczowych

  • Monitorowanie skuteczności słów kluczowych

  • Opracowywanie wszelkiego rodzaju treści, grafik oraz materiałów video

  • Budżet kampanii w wyszukiwarce (min. 100 zł/mies.)

 

Koszt: 

min. 200 zł/mies. + budżet kampanii

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Pozycjonowanie stron internetowych (SEO) to dla wielu osób prowadzących biznes i posiadających swoje miejsce w sieci zupełnie obce pojęcie. Warto jednak zaznajomić się z tym tematem, ponieważ jest to kluczowy element tworzenia strony, umożliwiający odnalezienie nas osobom, które poszukują właśnie takich usług, jakie oferujemy.

Przypuśćmy, że potrzebujesz nowej kanapy. W dzisiejszych czasach bardzo wygodne jest poszukanie jej w Internecie. Wpisujesz w wyszukiwarce hasło „kanapa do salonu”, a po sekundzie pojawia się całe mnóstwo stron firm, w których możesz ją kupić. Klikasz w pierwszy adres od góry, później drugi, a jeśli żaden z oferowanych mebli Ci się nie spodoba, dopiero wtedy zainteresujesz się kolejną stroną…  Ale jaka jest szansa, że klikniesz w dwudziesty wynik wyszukiwania? A setny?

W chwili obecnej istnieją już prawie 2 miliardy stron internetowych na świecie. Szacuje się, że co miesiąc przybywa ich około 30 milionów. Konkurencja jest ogromna, w związku z czym coraz trudniej jest wybić się ze swoją ofertą.  Jeżeli prowadzisz więc swoją witrynę w celach zarobkowych, warto zdecydować się na profesjonalne rozwiązania i zoptymalizować stronę oraz zawarte na niej treści pod kątem wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie lepiej widoczna , a co za tym idzie, Twoi potencjalni klienci łatwiej Cię znajdą.

Co bardzo istotne w przypadku pozycjonowania, nie jest to działanie jednorazowe, ale długotrwały proces, którego efekty widoczne są po kilku miesiącach. Niestety, nietrudno jest popełnić błąd, co może skutkować „ukaraniem” naszej strony

Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób pomożemy Ci zoptymalizować Twoją stronę. Jeśli dopiero planujesz założenie Twojej witryny, również jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 
SEO
kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

POZYCJONOWANIE STRONY INTERNETOWEJ

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

       Kapary.com

 

Agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem, prowadzeniem Social Mediów, reklamą Video i Display

kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zaufali nam już:

Kontakt:

 

783803633

 

kontakt@kapary.com

 

 

Polub nas na facebooku