YouTube to serwis internetowy, który zastąpił telewizję i zdeklasował wszelkie media związane z dystrybucją video. Miliony użytkowników każdego dnia szuka na YouTube rozrywki – od animacji i bajek, poprzez teledyski, po relacje sportowe. W Polsce korzysta z YouTube aż 20 milionów internautów. Nie da się nie zauważyć potencjału tego serwisu i można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że wśród tak licznej grupy znajdują się też nasi klienci. Wiemy, jak do nich dotrzeć!

Coraz większą popularnością cieszą się reklamy w serwisie Youtube. Twórcy serwisu wciąż pracują nad ich skutecznością oraz możliwością wyboru spośród różnych formatów (możesz o nich poczytać w tym artykule:). Nie wystarczy jednak nagranie klipu promującego naszą firmę i opublikowanie go. Kluczem do sukcesu jest trafienie do odpowiedniej grupy docelowej, jak najszybsze odsiewanie niewłaściwych odbiorców i monitorowanie odpowiednich wskaźników. Do wyboru mamy wiele parametrów, dzięki którym reklama trafia do określonych osób w konkretnym miejscu, mogących wkrótce stać się Twoimi klientami. Twój budżet nie jest wykorzystywany na wyświetlanie reklamy osobom, które z całą pewnością nie będą zainteresowane Twoimi usługami.

Reklama w Youtube to spora szansa dla małych firm, także tych, oferujących specyficzne usługi i produkty. Za pomocą klipów promocyjnych można za niewielkie pieniądze wyedukować potencjalnego klienta, zaprezentować mu w ciekawy sposób swój produkt i wskazać, gdzie może go zakupić. 

Więcej na temat reklamy video znajdziesz w artykule Youtube - królestwo video, królestwo reklamy.

Reklama Youtube

Nasza oferta

  • Opracowanie strategii marketingowej dla platformy Youtube

  • Stworzenie materiałów video

  • Dobór odpowiedniej reklamy

  • Wyświetlanie reklamy odpowiednim odbiorcom

  • Systematyczne monitorowanie skuteczności reklamy

  • Budżet kampanii na Youtube (min. 100 zł/mies.)

 

Koszt: 

min. 400 zł + budżet kampanii

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Reklama Youtube
kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

REKLAMA VIDEO

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

       Kapary.com

 

Agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem, prowadzeniem Social Mediów, reklamą Video i Display

kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zaufali nam już:

Kontakt:

 

783803633

 

kontakt@kapary.com

 

 

Polub nas na facebooku