EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Opinie na nasz temat:

Natalia S.

Dobry kontakt. Szybko realizacja zlecenia. Gorąco polecam

Tatiana Ć.

Strona ogarnięta bardzo szybko i profesjonalnie. Świetny kontakt w czasie prac. Gorąco polecam!

Agnieszka K.

Polecam współpracę z agencją reklamową. Bardzo dobry kontakt na każdym z etapów projektu. Całość graficzna wyszła wspaniale. Na pewno do Was wrócę.

Poznaj nas:

To jest Przemek. Przemek jak mówi że coś zrobi, to zrobi. Nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku. Artysta. Z zamiłowania memiarz, nie ma takiego tematu, na który nie potrafiłby odpowiedzieć filmikiem z Youtube. Plusy: niezwykła kreatywność, otwartość i słomiany zapał. Minusy: kreatywność, otwartość i słomiany zapał. W Kaparach odpowiada za foto/wideo oraz grafikę.

Kinga z wykształcenia jest germanistką, z zamiłowania – korektorką. Interesuje się też psychologią, ale największą frajdę sprawia jej jedzenie – po pracy najchętniej odwiedza wraz z mężem klimatyczne knajpki lub testuje nowe przepisy. Posiada także przepis na to, jak prowadzić profile w mediach społecznościowych i właśnie tym, obok korekty i copywritingu, zajmuje się w Kaparach.

Roman to hotelarz, geodeta, historyk, nauczyciel i... marketingowiec. Jego  największą pasją jest poznawanie świata i samego siebie. Lubi sport, dobre jedzenie oraz podróże. Dlatego najwięcej wolnego czasu spędza na "zwiedzaniu " netflixa. W Kaparach odpowiada za realizowanie rzeczy niemożliwych. Motto życiowe: Nie racja, ale relacja.

O NAS

Nowoczesna agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej, która działa już z sukcesami na rynku od dwóch lat.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jeśli interesuje Cię nasza oferta i doświadczenie, a także chcesz zobaczyć niektóre dotychczasowe realizacje – przejdź proszę do zakładki Oferta. Jeśli chcesz poznać nas – ludzi, którzy stoją za tymi realizacjami, pozwól, że się przedstawimy. :D

 

Agencję reklamową Kapary.com tworzymy my – Roman, Przemysław i Kinga. Nasza wspólna pasja to marketing w Internecie, natomiast naszą misją od samego początku było pomaganie przede wszystkim małym i średnim firmom w promocji ich biznesu. My sami nie jesteśmy dużą firmą. Łączą nas więzi rodzinne, hektolitry wypitej wspólnie kawy i to, że lubimy pomagać drugiemu człowiekowi, a przy okazji wciąż się rozwijać i być coraz lepszym w tym, co robimy. Największą radość sprawia nam to, gdy nasi klienci wracają do nas, a także gdy relacje biznesowe z czasem przekształcają się w przyjacielskie znajomości. To zdecydowanie największa wartość w naszej pracy.

 

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Czerwonego Krzyża 14/2

Środa Wielkopolska