Marketing w internecie to nasza wielka pasja. Naszą misją jest pomaganie przede wszystkim małym i średnim firmom w promocji ich biznesu. Marketing w nich różni się od marketingu w korporacjach. Marketing w nich różni się od marketingu w korporacjach. Z wielką radością pomagamy się rozwijać przedsiębiorcom poprzez założenie profesjonalnej strony internetowej i jej pozycjonowanie, optymalizację treści pod kątem wyszukiwarek, prowadzenie angażujących profili w mediach społecznościowych, a także – reklamę w serwisie Youtube, który stał się obecnie drugą po Google największą wyszukiwarką na świecie

 

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w obsłudze klientów z różnych branż. Reklamowaliśmy takie marki jak Instytut Historii UAM, Centrum Handlowe Kupiec Średzki, Żurawie Wielkopolska, Arbeitsagentur Etat, Clodrus, Open Academy, Ad Astra. Nasze profesjonalne działania marketingowe w Internecie nie zamknęły się tylko na rynku polskim. Skutecznie promowaliśmy produkty naszych klientów na Ukrainie, w Niemczech, w Wielkiej Brytanii. Reklamowaliśmy także wiele małych lokalnych firm z Polski. Możemy więc stwierdzić, że doskonale znamy potrzeby dużych przedsiębiorstw z wielu dziedzin, jak i niewielkich biznesów.

 

Mieliśmy okazję prowadzić i nagłaśniać wiele eventów: Mikołajki w Kupcu Średzki, Festyn rodzinny PCK, Szkolenie osób z niepełnosprawnością UAM, Mistrzostwa Środy w jedzeniu pączków. Dbaliśmy o program i wypromowanie wydarzeń. 

 

Z wielką przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania. Cały czas podnosimy nasze kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty. Każdego dnia obserwujemy aktualne trendy na rynku. Staramy się być wszechstronni i elastyczni, aby dostosować się do potrzeb i możliwości naszych partnerów. Zależy nam, aby pomóc Twojej firmie w dotarciu do nowych klientów!

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak skutecznie promować firmę w internecie!

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

e-marketing

O NAS

Kilka słów o nas

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

       Kapary.com

 

Agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem, prowadzeniem Social Mediów, reklamą Video i Display

kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zaufali nam już:

Kontakt:

 

783803633

 

kontakt@kapary.com

 

 

Polub nas na facebooku

kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych