EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Opinie na nasz temat:

Natalia S.

Dobry kontakt. Szybko realizacja zlecenia. Gorąco polecam

Tatiana Ć.

Strona ogarnięta bardzo szybko i profesjonalnie. Świetny kontakt w czasie prac. Gorąco polecam!

Agnieszka K.

Polecam współpracę z agencją reklamową. Bardzo dobry kontakt na każdym z etapów projektu. Całość graficzna wyszła wspaniale. Na pewno do Was wrócę.

Poznaj nas:

Pisać każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej. A ona w pracy ze słowem czuje się jak ryba w wodzie. I nieważne czy to opis, tekst na bloga czy post, slogan czy wiersz. Poradzi sobie z tekstem wystąpienia, życzeń dla pracowników, wywiadu, czy scenariusza kabaretu. Uwielbia wiersze Osieckiej oraz piosenki Maanamu, nie pogardzi też nutą współczesnej alternatywy. Uwielbia dawać nowe życie meblom i roślinom. Do perfekcji opanowała umiejętność zrobienia czegoś z niczego. Ma też dobre oko do zdjęć i barw,  dlatego umie stworzyć ciekawą  grafikę i film, ale przede wszystkim widzi. Widzi czasem za dużo błędów czy braków, ale tylko po to by efekt końcowy klient mógł określić tylko jednym słowem Wow.

To jest Przemek. Przemek jak mówi że coś zrobi, to zrobi. Nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku. Artysta. Z zamiłowania memiarz, nie ma takiego tematu, na który nie potrafiłby odpowiedzieć filmikiem z Youtube. Plusy: niezwykła kreatywność, otwartość i słomiany zapał. Minusy: kreatywność, otwartość i słomiany zapał. W Kaparach odpowiada za foto/wideo oraz grafikę.

Kinga z wykształcenia jest germanistką, z zamiłowania – korektorką. Interesuje się też psychologią, ale największą frajdę sprawia jej jedzenie – po pracy najchętniej odwiedza wraz z mężem klimatyczne knajpki lub testuje nowe przepisy. Posiada także przepis na to, jak prowadzić profile w mediach społecznościowych i właśnie tym, obok korekty i copywritingu, zajmuje się w Kaparach.

Roman to hotelarz, geodeta, historyk, nauczyciel i... marketingowiec. Jego  największą pasją jest poznawanie świata i samego siebie. Lubi sport, dobre jedzenie oraz podróże. Dlatego najwięcej wolnego czasu spędza na "zwiedzaniu " netflixa. W Kaparach odpowiada za realizowanie rzeczy niemożliwych. Motto życiowe: Nie racja, ale relacja.

O NAS

Nowoczesna agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej, która działa już z sukcesami na rynku od dwóch lat.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Jeśli interesuje Cię nasza oferta i doświadczenie, a także chcesz zobaczyć niektóre dotychczasowe realizacje – przejdź proszę do zakładki Oferta. Jeśli chcesz poznać nas – ludzi, którzy stoją za tymi realizacjami, pozwól, że się przedstawimy. :D

 

Agencję reklamową Kapary.com tworzymy my – Roman, Przemysław, Patrycja i Kinga. Nasza wspólna pasja to marketing w Internecie, natomiast naszą misją od samego początku było pomaganie przede wszystkim małym i średnim firmom w promocji ich biznesu. My sami nie jesteśmy dużą firmą. Łączą nas więzi rodzinne, hektolitry wypitej wspólnie kawy i to, że lubimy pomagać drugiemu człowiekowi, a przy okazji wciąż się rozwijać i być coraz lepszym w tym, co robimy. Największą radość sprawia nam to, gdy nasi klienci wracają do nas, a także gdy relacje biznesowe z czasem przekształcają się w przyjacielskie znajomości. To zdecydowanie największa wartość w naszej pracy.

 

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska