Social media to kanał, poprzez który potencjalni klienci w pierwszej kolejności szukają kontaktu do firm. Skupmy się na Facebooku. Każdego dnia korzysta z niego ponad 1,5 mld osób. W dzisiejszych czasach stworzenie wizytówki Twojego biznesu na w tym serwisie jest więc niemalże koniecznością. Konkurencja jest tu jednak duża. Jak zatem odnieść tutaj sukces?

Sukces w mediach społecznościowych nie zależy od ilości kanałów, w których można znaleźć Twoją firmę. Sukces zależy od tego, jakie narzędzie wybierzesz i jak wykorzystasz jego potencjał w rozwoju własnego biznesu.

Facebook to platforma, która pomaga w prosty sposób promować firmę lub markę osobistą w internecie, co w efekcie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Niestety, przeglądając profile wielu firm można zauważyć, że są one zupełnie nieprzemyślane, nieciekawe, a treści nie wzbudzają zaangażowania. Zakładając fanpage na Facebooku musimy mieć na uwadze przede wszystkim to, co zrobić, by realizował on założone przez nas cele. Celów tych nie da się osiągnąć wyłącznie promując nasze produkty. Facebook to portal służący przede wszystkim rozrywce. Ważne jest, aby zachęcić potencjalnych klientów do interakcji poprzez ciekawe, wartościowe treści. Publikując posty systematycznie, wzbudzając nimi zaangażowanie czytelników, dajemy sobie szansę na dotarcie do coraz większego grona osób.

Nie ma tu jednak uniwersalnych zasad, a łatwe do znalezienia w internecie porady często nie sprawdzają się. Treści, które tworzysz na swojej stronie powinny być zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb Twojego klienta.

Jesteśmy po to, by Ci w tym pomóc! Pozwól nam zająć się Twoim miejscem w social mediach i zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy, a zobaczysz efekty.

Prowadzenie Fanpage

Nasza oferta

  • Zaplanowanie strategii marketingowej w social mediach

  • Stworzenie od podstaw profilu biznesowego Twojej firmy na platformach takich jak Facebook, Instagram, Youtube

  • Publikowanie angażujących treści, grafik oraz materiałów video

  • Bezpośrednia komunikacja z odbiorcami

  • Monitorowanie aktywności użytkowników

  • Zwiększenie ruchu na stronie

  • Pozyskiwanie nowych potencjalnych klientów

Koszt: 

min. 200 zł/mies.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Prowadzenie Fanpage
kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

REKLAMA W SOCIAL MEDIACH

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

       Kapary.com

 

Agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem stron internetowych i ich pozycjonowaniem, prowadzeniem Social Mediów, reklamą Video i Display

kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zaufali nam już:

Kontakt:

 

783803633

 

kontakt@kapary.com

 

 

Polub nas na facebooku