EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Problem z wyświetlaniem się grafik na LinkedIn

12 stycznia 2024
Kampanie reklamowe na LinkedIn prowadzone przez Agencję reklamową

Zdarza się, że LinkedIn wyświetla grafiki w inny sposób niż zostały one wgrane. Taki problem pojawił się u jednego z naszych klientów, dlatego postanowiliśmy wyjaśnić go na naszym blogu. Przedstawiamy sposoby wyświetlania się grafik:

 

Problemy z grafikami na linkedinProblemy z grafikami na linkedin

 

Na podstawie tych obrazów można zauważyć, że sposób wyświetlania grafik z linkami może się różnić w zależności od kilku czynników:

  • Rozmiar i proporcje grafiki: Jeśli grafika ma inne proporcje niż preferowany format na LinkedIn, mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem.
  • Metadane i sposób osadzenia linku: LinkedIn używa tagów Open Graph do wyświetlania podglądów linków. Jeżeli metadane nie są odpowiednio ustawione na stronie, do której link prowadzi, może to wpływać na sposób, w jaki obraz jest wyświetlany.
  • Cache przeglądarki: Jeśli grafika została niedawno zmieniona, przeglądarka może nadal wyświetlać starszą wersję z cache.
  • Wersje przeglądarek: Różne przeglądarki mogą inaczej interpretować HTML/CSS, co może prowadzić do różnic w wyświetlaniu.
  • Kompatybilność z LinkedIn: Może się zdarzyć, że LinkedIn różnie interpretuje dane na różnych platformach.

 

Aby rozwiązać ten problem, warto zacząć od sprawdzenia i dostosowania metadanych Open Graph na stronie, do której odnosi się link. Można również wyczyścić cache przeglądarki, aby upewnić się, że ładuje najnowszą wersję grafiki. Warto także sprawdzić, czy problem występuje w najnowszych wersjach przeglądarek.

 

Jeśli nadal masz problemy, możesz skontaktować się z pomocą techniczną LinkedIn, aby zapytać o specyficzne wytyczne dotyczące osadzania grafik z linkami na ich platformie.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska