EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Mobile First Indexing - o roli responsywnej strony internetowej w wyszukiwarkach

04 października 2018
Monitorowanie ruchu na stronie internetowej

W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że o pozycji w wyszukiwarkach Google będzie decydować wersja mobilna stron internetowych. Oznacza to, że już niedługo strony bez takiej wersji będą pojawiać się dopiero na dalszych stronach wyszukiwania, a więc staną się rzadziej odwiedzane przez klientów.

 

Dlaczego wprowadzono Mobile First Indexing?

 

Informacja o wprowadzeniu Mobile First Indexing, którą podało Google w mailach do osób korzystających z Google Search Console, wiąże się oczywiście  z coraz częstszym korzystaniem z internetu na urządzeniach mobilnych, szczególnie smartfonach. Ze względu na to najlepiej pozycjonowane będą responsywne strony internetowe, które są przystosowane do wszystkich urządzeń mobilnych.

Warto zauważyć, że wiele stron internetowych ciągle nie posiada swojej wersji mobilnej, dlatego jest to świetny moment na to, aby polepszyć pozycję swojej firmy w wyszukiwarkach, tworząc nowoczesną, responsywną stronę internetową.

Obecnie strona internetowa powinna być responsywna, aby młodzi ludzie mogli z niej korzystać wszędzie

 

Co oznacza Mobile First Indexing dla firm?

 

Firmy działające już dłuższy czas na rynku powinny jak najszybciej sprawdzić, czy ich strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych. Jeżeli ich witryna nie posiada swojej wersji mobilnej lub wczytuje się zbyt długo, to warto w tym momencie zgłosić się do profesjonalnej agencji reklamowej, zajmującej się tworzeniem responsywnych stron internetowych i zlecenie wykonanie nowej, odświeżonej wersji swojej strony, która jest wizytówką każdej firmy.

Mobile First Indexing jest świetnym momentem także dla nowo powstałych firm, ponieważ stworzenie nowoczesnej, responsywnej strony internetowej może wpłynąć pozytywnie na wysoką pozycję firmy w wyszukiwarkach Google. Serwisy, które od początku zadbają o komfort odwiedzających i dostosują stronę do ich oczekiwań, mogą liczyć na więcej wyświetleń.

Dlatego nie warto się dłużej zastanawiać, tylko warto zgłosić się jak najszybciej do agencji reklamowej www.kapary.com, która może pomóc Ci w stworzeniu nowoczesnej, responsywnej strony internetowej.

Tworzenie nowoczesnych, responsywnych stron internetowych jest obecnie kluczowe w rozwoju firmy

 

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska