EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Bądź aktywny w lokalnych grupach

 

Poszukaj grup, które skupiają ludzi mieszkających w Twojej miejscowości i dołącz do nich. O ile jest to dozwolone, umieść ogłoszenie dotyczące Twojej firmy. Jeśli regulamin grupy na to nie zezwala, nie spamuj, ale staraj się pomagać innym użytkownikom, doradzaj w dziedzinie, w której działasz. Istnieje duża szansa, że ktoś Cię dostrzeże i w ten sposób zdobędziesz fanów dla swojej firmy. Pamiętaj, by umieścić link do jej fanpage’a na swoim prywatnym profilu, by osoba, która może się zainteresować Twoimi usługami, łatwo go znalazła.

 

Skuteczna reklama lokalnych firm w social media to suma wielu elementów. Istotna jest przede wszystkim dobra strategia, szersze spojrzenie, kreatywne pomysły, jak i korzystanie z możliwości, jakie oferuje nam Facebook. Warto pamiętać o tym, by fanpage nie był tylko źródłem informacji, ale także miejscem, które angażuje społeczność i przynosi jej wymierną wartość.

 

 

Jeżeli interesuje Cię skuteczna kampania reklamowa na Facebooku, napisz do nas. Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci dotrzeć do klientów i rozwijać Twój biznes.

Firma na Facebooku

Utwórz wydarzenie

 

Wydarzenia warto tworzyć nie tylko po to, by zapraszać na spotkania, ale też np. informować o zniżkach i różnych akcjach prowadzonych w Twojej firmie. Wydarzenia pozwalają angażować społeczność, a posty w nich publikowane trafiają do wszystkich zapisanych osób, co jest ich dużym atutem. Dodatkowo, kiedy jeden użytkownik dołącza do grona osób zainteresowanych wydarzeniem, staje się ono widoczne dla jego znajomych.

Firma na Facebooku

Proś o recenzje

 

Najlepszym sposobem na to, by zyskać zaufanie wśród społeczności i budować wiarygodność Twojej marki jest zdobycie pozytywnych opinii o swoich produktach. Pomocne może być w tym dodanie karty recenzji na Facebooku. Możesz śmiało poprosić o opublikowanie opinii osoby, którym świadczysz usługi. Sam Facebook pomaga nam w zdobywaniu recenzji – jeśli użytkownik zaznaczy na swoim profilu, że był w naszej firmie, zostanie wkrótce automatycznie poproszony o ocenę.

Lokalna firma na Facebooku

Pokaż swoje usługi

 

Wykorzystaj funkcję „Usługi”, by przedstawić oferowane przez Ciebie usługi i produkty. Opcję tę znajdziesz ją w zakładce ustawienia -> edytuj stronę, następnie należy dodać kartę „Usługi”. Ta darmowa reklama jest wyświetlana w pierwszej kolejności, ponad Twoimi postami, co jest bardzo korzystne – potencjalni klienci nie muszą szukać Twojej oferty w całym gąszczu informacji, co mogłoby ich zniechęcić i skłonić do opuszczenia strony.

 

Nie zdobywaj fanów na siłę

 

Małe, lokalne firmy nie mają zbyt dużych szans na to, że zdobędą kilkadziesiąt tysięcy fanów – i nie należy się tym przejmować! Stawiaj przede wszystkim na jakość, nie na ilość polubień. Algorytmy Facebooka są bezlitosne, a „martwi fani” obniżają zasięgi Twoich treści. Zapraszaj do polubienia strony osoby, które mogą być faktycznie zainteresowane Twoją firmą. Jeśli decydujesz się na płatną reklamę, Twoją grupą docelową mogą być np. fani stron podobnych do Twojej. Staraj się publikować treści, które angażują fanów, co zwiększy Twój zasięg i pomoże dotrzeć do kolejnych osób.

Firma na Facebooku
09 maja 2018
Promowanie lokalnych firm może spędzać właścicielom sen z powiek. Konkurencja jest duża, a budżet ograniczony. Zaistniej z nami na Facebooku i zdobądź klientów.

Lokalna firma na Facebooku, jak to działa? - 7 wskazówek

 

Wszyscy doskonale wiemy, że posiadanie profilu na Facebooku w przypadku prowadzenia firmy jest w dzisiejszych czasach koniecznością. O ile jednak wielkie korporacje bez większych problemów docierają do ogromnej ilości użytkowników portalu, wypromowanie małych, lokalnych firm może spędzać ich właścicielom sen z powiek. Konkurencja jest ogromna, a budżet na promocję ograniczony. Jak więc zbudować swój wizerunek na Facebooku i niewielkim kosztem zdobyć klientów?

Oto 7 naszych wskazówek:

 

Przygotuj strategię, która Cię wyróżni

 

Ważne jest to, żeby nie działać na oślep i byle jak. Warto jeszcze przed założeniem profilu solidnie się przygotować. Miej na uwadze to, jakie treści są wartościowe dla Twoich fanów. Przemyśl, co wyróżnia Twoją firmę na tle konkurencji w Twoim mieście. Jeśli prowadzisz bar z kebabem, zastanów się, z czym potencjalni klienci powinni go kojarzyć. Może do każdego zamówienia dodajesz oryginalny turecki napój w puszce? Albo oferujesz bardzo szybką dostawę zamówienia do domu? A może co setny klient otrzymuje drobny upominek? Poinformowanie o tym, co Cię wyróżnia, zwiększy szansę na to, że to właśnie na Twoje usługi zdecydują się klienci.

 

Wybierz odpowiednią kategorię dla Twojego fanpage’a

 

Kiedy już stworzysz swoją strategię, najwyższy czas by utworzyć profil Twojej firmy. Facebook oferuje specjalną kategorię „firma lokalna”. Dzięki niej uzyskasz dostęp do wielu przydatnych opcji, m.in. wprowadzenie adresu czy godzin otwarcia. Dzięki mapce, Twoi klienci bez problemu dotrą na miejsce.

 

Lokalna firma na Facebooku – 7 wskazówek

Reklama w Internecie
Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska