EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Jak skutecznie reklamować firmę w social mediach.

10 maja 2021
Profesjonalne prowadzenie Social Mediów w dobrej cenie. Agencja reklamowa działa na terenie Środy Wielkopolskiej, Poznania

Social Media to aktualnie najpopularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Gromadzą się na nich masowe ilości osób w różnym wieku, różnej płci i o różnych zainteresowaniach. Jest to idealne miejsce do budowania i promowania wizerunku swojej firmy.

Oto kilka z wielu porad jak skutecznie promować się na social mediach w dzisiejszych czasach: 

  1. Spójny wizerunek to podstawa! - trzeba pamiętać, że nasi klienci, którzy przeglądają nasze profile w social mediach, dużą uwagę zwracają na wygląd. Żadna tajemnica w tym, że w dzisiejszych czasach ludzie kupują oczami. Podoba nam się to, co ładne oraz profesjonalnie przygotowane. Klienci chcą dostać konkretne informacje.

  2. Publikuj posty pod twoich obserwatorów, nie pod siebie - twórz treści, które zainteresują twoich klientów. Warto pamiętać, że klienci szukają treści pod swoje zapotrzebowania.

  3. Analizuj wgląd i statystyki swojego profilu - poprzez wgląd do profilu można wyciągać konsekwencje i wnioski, aby doskonalić komunikację. Serwisy społecznościowe udostępniają szereg narzędzi śledzących kto i ile osób przegląda twój profil. Wykorzystanie zebranych informacji pozwala na stworzenie skuteczniejszej reklamy. 

  4. Nie kłam - fałsz w internecie zostanie szybko zdemaskowany, a to nigdy nie wychodzi na dobre ani dla wizerunku, ani dla biznesu. 

  5. Staraj się angażować swoich obserwatorów (zadawaj im pytania, prowadź quizy, proś o opinie, rady) - social media to idealne miejsce na komunikowanie się ze swoimi obserwatorami, dzięki temu możliwe jest zmniejszenie dystansu pomiędzy firmą a klientem. Zdobywaj ich zaufanie i ulepszaj swój profil! 

  6. Organizuj konkursy - Nie możesz tylko mówić i „nadawać”. Konkursy to świetny sposób na zyskanie nowych odbiorców, zwiększenie zaangażowania oraz zasięgów. Organizując konkurs, pamiętaj jednak, że musi on być zgodny z regulaminem platformy, na której go organizujesz. Regulaminy platform różnią się od siebie, dlatego warto zawsze zapoznać się z nim i dopilnować wszystkich potrzebnych formalności. 

  7. Wstawiaj hashtagi - dzięki nim zwiększysz swoje zasięgi i powiększysz grono odbiorców twojego profilu.

 

Artykuł napisała: Martyna Dubert

 

 

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska