ul. Czerwonego Krzyża 14/2

Środa Wielkopolska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Znajdź nas na:

Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Czym jest fotografia produktowa?

 

Fotografia reklamowa – dziedzina fotografii skupiająca się na pokazaniu w reklamie produktów w jak najkorzystniejszym świetle. W fotografii reklamowej często stosuje się różnego rodzaju tła, aby podkreślić charakter fotografowanego produktu. Zdjęcia reklamowe często wymagają bardziej profesjonalnego i czasochłonnego retuszu niż tradycyjne zdjęcia produktowe, dlatego niezwykle przydatnym programem jest Adobe Photoshop. Fotografia reklamowa znajduje zastosowanie w różnego rodzaju materiałach reklamowych i broszurach, a także na stronach internetowych np. jako baner.

 

Fotografia reklamowa produktu – Zdjęcia, które zawierają przede wszystkim przekaz emocjonalny, mający na celu nakłonienie klientów do podjęcia określonej czynności. Dlatego też w tym przypadku funkcje dokumentacyjne pokazujące określone cechy produktu mogą zostać całkowicie pominięte.

 

Agencja Reklamowa Kapary.com fotografuje produkty i obrabia je w Photoshopie

 

Koszty fotografii produktowej

 

Ile kosztuje fotografia produktowa? W sumie zdjęcie produktowe może kosztować od 30 do 50 zł. Jednak przy większych zamówieniach cena ta może zostać obniżona nawet do 10 zł za sztukę. Można stwierdzić, że bardziej opłaca się tworzyć więcej zdjęć. Przy kontynuacji współpracy cena za zdjęcie również powinna zostać obniżona.

W przypadku fotografii produktowej z dodatkami opłaty mogą wzrosnąć od 50 zł za jedno ujęcie. W każdym przypadku dokładny koszt uzgadniany jest z fotografem.

 

Rodzaje fotografii produktowej

 

Zobacz dobre zdjęcie produktu! Znajdź je w Internecie lub w katalogu świetnych zdjęć. Analizuj je! Zwróć uwagę na to, jak powstaje światło w studiu i na produkcji, jaka jest ich perspektywa. Jeśli potrzebujesz sfotografować swój produkt - wyszukaj w Google podobne zdjęcia i zobacz jak inni je zrobili!

 

Fotografię produktową można wykonać na wiele sposobów. Zdjęcia produktowe mogą mieć charakter dokumentalny lub typowo reklamowy. Odpowiednie kadrowanie i wysokiej jakości fotografia produktowa, która zaspokoi ciekawość klienta, to podstawa. Dlatego ważne jest, aby wybrać dobre studio fotograficzne do sesji zdjęciowych. Nieodpowiednie zdjęcia mogą przynieść odwrotny skutek i zniechęcić klientów. Ponadto nie każde studio fotograficzne rozumie efekt zdjęć reklamowych. Zdjęcia nieuwzględniające gustów, potrzeb i oczekiwań odbiorcy to często tylko zbędny koszt.

 

 

Zatrudnij profesjonalnego fotografa

 

Potrzebujesz zdjęć produktów do swojego sklepu internetowego lub chcesz przygotować grafiki na Social Media, a nie chcesz zajmować się tym samemu, skorzystaj z Agencji Reklamowej Kapary.com. Możesz również skorzystać tylko z oferty obrobienia i retuszu zdjęć w programie Adobe Photoshop.

 

Fotografia produktowa i retusz zdjęć w Adobe Photoshop w Środzie Wielkopolskiej

Fotografia mebli
31 stycznia 2023

Fotografia produktowa w reklamie

Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Prowadzenie google moja firma
Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.