EN

Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.
Prowadzenie google moja firma
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.

Baselinker i jego korzyści dla sklepów internetowych

23 sierpnia 2023
Artykuł na temat korzyści płynących z korzystania z Baselinkera w sprzedaży internetowej.

Czym jest Baselinker?

 

Baselinker to narzędzie do integracji e-commerce i zarządzania sprzedażą, które oferuje wiele korzyści dla sklepów internetowych. Za jego pomocą można automatycznie przetwarzać zamówienia i masowo wystawiać oferty, a także korzystać z ponad 800 integracji z takimi platformami jak Amazon, eBay, OnBuy, Etsy, BigCommerce, WooCommerce, Shopify, Magento, Royal Mail i wiele innych.

 

Zarządzanie sprzedażą z jednego miejsca

 

Jedną z głównych zalet Baselinkera jest to, że pozwala na zarządzanie sprzedażą z jednego miejsca. Nie trzeba logować się do każdego serwisu z osobna, ponieważ wszystkie zamówienia z różnych źródeł można pobrać do jednego przyjaznego w obsłudze panelu. Dzięki temu zarządzanie sprzedażą internetową staje się znacznie prostsze.

 

Oszczędność czasu

Kolejną korzyścią jest oszczędność czasu. Dzięki masowemu wystawianiu i edycji ofert na różnych platformach sprzedażowych można dodać tysiące ofert w ciągu zaledwie kilku minut. Moduł Asystenta Pakowania pomoże natomiast w szybszej obsłudze zamówień i poinformuje o błędach podczas pakowania.

 

Automatyzacja obsługi

Baselinker pozwala również na automatyzację obsługi. Dzięki automatycznym akcjom system sam wyśle e-maile do klientów, utworzy przesyłki, wydrukuje etykiety czy wystawi faktury, byś Ty mógł skupić się na rozwijaniu biznesu.

 

Pełna kontrola stanów i cen

Pełna kontrola stanów i cen to kolejna zaleta Baselinkera. Synchronizacja magazynu z kanałami sprzedaży pozwala zapomnieć o rozbieżnościach ilościowych i cenowych oraz automatycznie zamykać oferty przy zerowym stanie magazynowym.

 

Integracje

Warto również wspomnieć o integracjach, których potrzebujesz. W ramach jednego systemu i abonamentu masz dostęp do popularnych platform marketplace (m.in. Allegro, eBay, Amazon), sklepów, kurierów i systemów księgowych. Możesz wybrać te integracje, które są potrzebne dla Twojego biznesu.

 

Podsumowując, Baselinker to narzędzie, które oferuje wiele korzyści dla sklepów internetowych. Pozwala na zarządzanie sprzedażą z jednego miejsca, oszczędność czasu, automatyzację obsługi, pełną kontrolę stanów i cen oraz dostęp do wielu potrzebnych integracji. Jest to narzędzie godne polecenia każdemu właścicielowi sklepu internetowego. Jeśli masz problem z integracją Baselinkera ze swoim sklepem internetowym lub wybraną platformą, to zgłoś się do Agencji Reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej.

KONTAKT Z NAMI

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Wszystkie prawa zastrzeżone © www.kapary.comStrona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności.

Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com

Znajdź nas na:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Plac Armii Poznań 3

Środa Wielkopolska