ul. Czerwonego Krzyża 14/2

Środa Wielkopolska (Poland)

Your e-mail:
Message content:
Send
Send
The form has been sent - thank you.
Please complete all required fields!

Znajdź nas na:

Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach

All rights reserved © www.kapary.comThe website uses files cookies.

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Sytuacja na rynku zmienia się z dnia na dzień. Coraz częściej kupujemy produkty i usługi przez internet, dlatego warto pomyśleć o stworzeniu własnego sklepu internetowego. Powinien on mieć prosty, nowoczesny wygląd, aby klient mógł łatwo się w nim odnaleźć. Ważnym aspektem jest szybkość ładowania się sklepu internetowego, aby nie zniechęcać potencjalnych klientów do zapoznania się z jego ofertą. Obecnie często korzystamy z internetu w telefonach komórkowych lub tabletach, dlatego strona www powinna być dostosowana do tych urządzeń mobilnych. Osiągamy to tworząc responsywne sklepy internetowe.

 

Nasza agencja reklamowa podejmuje się również tworzenia sklepów internetowych zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1, czyli wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych dla osób z niepełnosprawnościami. Współpracowaliśmy do tej pory przy kilku projektach przygotowywania materiałów, które będą dostępne dla osób z niepełnosprawnością.

 

Jeśli nie jesteś pewien, czy potrzebujesz sklepu internetowego, może masz wątpliwości odnośnie jego ceny, skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Koszt sklepu internetowego rozpoczyna się od 2000 zł. Dokładną wycenę możemy podać po przedstawieniu kryteriów, dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny lub kontaktu telefonicznego.

 

Przykładowe sklepy internetowe stworzone przez agencję reklamową kapary.com:

Jeśli jesteś zainteresowany sklepem internetowym, skontaktuj się z nami, a my dokładnie wycenimy jego koszt.

Zakładasz firmę i potrzebujesz strony www. Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową w wielu językach. Na stronach dbamy o zachowanie WCAG. Strona internetowa powinna być dostosowana pod osoby z niepełnosprawnością.

STWORZENIE SKLEPU INTERNETOWEGO

Darmowa wycena

Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Prowadzenie google moja firma
Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.