ul. Czerwonego Krzyża 14/2

Środa Wielkopolska (Poland)

Your e-mail:
Message content:
Send
Send
The form has been sent - thank you.
Please complete all required fields!

Znajdź nas na:

Założenie i prowadzenie google moja firma Kapary.com
Strategie marketigowe dla wielu profili na Instagramie
Profesjonalne prowadzenie kanału na Youtube.
Tworzenie strategii marketingowej w Social Mediach

All rights reserved © www.kapary.comThe website uses files cookies.

Agencja reklamowa kapary.com zajmują się tworzeniem stron internetowych, reklamą w social mediach, tworzeniem grafik i spotów reklamowych

Od pewnego czasu popularność zyskały animowane spoty reklamowe. Tworzymy animacje w różnym formacie, w zależności od zapotrzebowania naszych klientów.  Animowane reklamy przydają się szczególnie przy rozkręcaniu nowych firm, kiedy nie mamy jeszcze dużego zaplecza naszych realizacji. Wstawiamy wtedy animacje, które przyciągają uwagę odbiorców, aby Ci następnie zainteresowali się naszą firmą.

 

Cena animowanego spotu reklamowego

 

Ustalenie wyceny animacji nie jest proste. Koszt animowanego spotu reklamowego zależy od:

  • Metody wykonania - jest wiele metod tworzenia animacji. Tworzymy animacje oparte na rysowaniu, animacje na postaciach. Trudno ujednolicić przy nich wycenę.
  • Muzyka do filmu - można wykorzystać darmową muzykę w filmiku lub kupić profesjonalny podkład na licencji. Jest to dodatkowy koszt, który wpływa na całkowitą cenę animowanego spotu reklamowego 
  • Lektor do animacji- czy lektorem będzie przedstawiciel klienta, czy potrzebne jest zatrudnienie osoby z zewnątrz. Jeśli spot reklamowy ma być w językach obcych, to jego cena wzrasta..
  • Scenariusz i jego zaawansowanie - im bardziej zaawansowany jest scenariusz, tym wyższy koszt animowanego spotu reklamowego. Jeśli klient nie ma pomysłu na scenariusz, przygotujemy go dla Państwa.
  • Długość animowanego spotu reklamowego - każda sekunda wpływa na całkowity koszt animacji, ponieważ wiąże się z indywidualną pracą montażysty.

 

Wiemy, że każdemu zależy na poznaniu konkretnej kwoty usługi, a nie na mydleniu oczu. W tym wypadku jest to naprawdę trudne, dlatego podajemy widełki cenowe. Cena animowanego spotu reklamowego waha się od 1500-8000 zł/minutę. Jednak należy wziąć pod uwagę wszystkie powyższe podpunkty. Warto dodać, że można skorzystać z pakietu krótszych filmów animowanych do wykorzystania w mediach społecznościowych. Cena jest wtedy zdecydowanie korzystniejsza. 

 

Nasze przykładowe realizacje:

- Animowany spot reklamowy omawiający kierunek Liberal Arts and Sciences na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Animacja została przygotowana w dwóch wersjach językowych.

- Animowany spot reklamowy, stworzony metodą Doodly, przygotowany pro bono dla Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej zobacz tutaj

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT Z NAMI

Tworzenie profesjonalnych animowanych spotów reklamowych dla firm i instytucji.

ANIMOWANY SPOT REKLAMOWY

Jeśli jesteś zainteresowany animowanym spotem reklamowym, skontaktuj się z nami, a my dokładnie wycenimy jej koszt.

Darmowa wycena

Prowadzimy nie tylko social media naszych klientów, ale również swoje. Jednym z nich jest Insta.
Spoty reklamowe dla firm w Środzie Wlkp.
Profesjonalny profil na Facebooku agencji reklamowej Kapary.com w Środzie Wielkopolskiej
Prowadzenie google moja firma
Agencja reklamowa w Środzie Wielkopolskiej zajmująca się e-marketingiem, ale również pracami nad tworzeniem nowej marki. Realizowała już wiele kampanii reklamowych dla małych i większych przedsiębiorstw.